035/827-1215

ПАНЕЛ МЛАДИХ САВЕТНИКА ЗАШТИТНИКА ГРАЂАНА

7 Oktobra, 2021 - 30 Oktobra, 2021

Event Navigation

Панел младих саветника је група од 30 деце и младих из свих делова територије Републике Србије, изабраних на Јавном позиву на период од две године. Млади саветници састају се са Заштитником грађана, односно Заменицом Заштитника грађана за права детета. Њихова основна улога је да пренесу Заштитнику грађана теме које су важне деци и младима, укажу на проблеме са којима се сусрећу, представе своје ставове, идеје и предлоге и покрену питања која су од значаја за побољшање положаја деце и младих у Србији.

Заштитник грађана у 2021. години обнавља чланство у Панелу младих саветника новим члановима и позива те да се пријавиш. Право на пријаву имају девојчице и дечаци из свих делова територије/региона Републике Србије, узраста од 13 до 15 година , ученици VII и VIII разреда основних школа. Како да се пријавиш сазнај у тексту испод!

JAVNI-POZIV-FLAJER-2021-septembar-1

Све додатне информације можеш добити на број телефона

(011) 2068-100 и интернет странама Заштитника грађана:  www.pravadeteta.com и www.zastitnik.rs

Start:
7 Oktobra, 2021